Kıta Haberler

Kıta Logistics Haberler ile Lojistikte Yeni Bir Çağ Başlıyor!​

Lojistik Dünyasında da Hentbol Sahasında da Kadın Gücü!

Yozgat Kadın Hentbol Takımı’na verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Kadın sporcuların, genç kadınlarımızın hem bölgede hem de ülkemizde desteklenmesine öncelik verilmesi konusunda hassasiyetlerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Ataman; sporun genç nesillerin sağlıklı gelişimi için en önemli unsur olduğunu da vurguladı.

Yozgat Kadın Hentbol Takımı Başkanı Musa Saydam, Kıta Logistics’in sponsorluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “3 sezondur amaç ve hassasiyetlerimizi gözetip ve benimseyen, kulübümüze sponsor olan, kulüp ailemizin adeta bir üyesi olmuş Kıta Logistics firmasına samimi katkıları için çok teşekkür ederiz.”

Kıta Logistics’in Yozgat Kadın Hentbol Takımı’na verdiği bu özel destek, hentbol sporunun ülkemizdeki gelişimi için de önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Dijital dönüşüm çözümlerimizle lojistik operasyonlarınızın verimliliğini artırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel taleplerinizi anlamak ve şirketinize özel bir çözüm oluşturmak için sizinle işbirliği yapacaktır. Basitleştirilmiş, etkili ve veri odaklı bir lojistik işinin avantajlarından yararlanmak için dijital dönüşümde iş ortağınız olarak Kıta Logistics seçin. Ürünlerimiz ve lojistik operasyonlarınızda devrim yaratmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.